D.U.K (Dažniausiai užduodami klausimai)

Bendrieji klausimai

Kas yra bookin.lt?

Vartotojui bookin.lt - tai paslaugų paieškos ir rezervacijos sistema, leidžianti savo srities specialistų ieškoti pagal vietovę, kainą ar pageidaujamą paslaugos suteikimo laiką.

Paslaugos teikėjui Bookin.lt - tai puiki darbo administravimo priemonė - kalendorius, kuriame patogu valdyti savo užsakymus, planuoti darbo ir poilsio laiką, sekti statistiką.

Informacija paslaugos teikėjui

Kaip tapti paslaugos teikėju bookin.lt?

Užsiregistruokite bookin.lt ir užpildykite savo asmeninį profilį. Gavę užsakymą matysite jį savo darbo kalendoriuje.

Kiek kainuoja bookin.lt paslauga?

bookin.lt paslauga yra nemokama. Mums svarbiausia sklandus rezervacijos procesas ir kokybiškas paslaugų suteikimas klientui.

Kaip redaguoti asmeni puslapį?

Asmeninį puslapį galite redaguoti prisijungę prie savo profilio, kuriame galėsite keisti informaciją apie save, kontaktus bei darbo laiką.

Kaip pakeisti profilio slaptažodį?

Norėdami pakeisti savo paskyros slaptažodį, bookin.lt puslapyje spauskite „Prisijungti“, jei atsidaręs langas rekomenduoja prisijungti su Jūsų paskyra, spustelkite „Ne jūsų paskyra?“ mygtuką kuris nukreips Jus į pagrindinį langą, kuriame galėsite pakeisti slaptažodį. Suvedę savo registracijos el. paštą gausite laišką su slaptažodžio pakeitimo instrukcija.

Kaip pakeisti profilio vardą?

Vartotojo vardas yra unikalus ir susietas su Jūsų el. paštu, todėl nėra galimybės jo pakeisti.

Kaip pakeisti asmeninio puslapio nuorodą?

Asmeninis puslapis yra unikalus ir susietas su Jūsų profiliu, todėl nėra galimybės jo pakeisti.

Kaip ištrinti savo profilį?

Susisiekite su bookin.lt el. paštu hello@bookin.lt pateikdami vartotojo vardą.

Informacija rezervuojant paslaugą

Kaip atlikti rezervaciją naudojantis bookin.lt?

Pasirinkite paslaugos teikėją bei paslaugą. Paslaugos teikėjo kalendoriuje matysite laisvą laiką kurį pasirinkę suvesite savo kontaktinius duomenis bei papildomą informaciją apie norimą paslaugą. Atlikus rezervaciją gausite sėkmingos rezervacijos žinutę su detalia informaciją apie paslaugos laiką, datą, vietą bei kontaktinius paslaugos teikėjo duomenis.

Kaip pakeisti rezervacijos laiką/datą?

Gautame rezervacijos patvirtinimo laiške rasite informaciją su rezervacijos atšaukimu. Atšaukus rezervaciją, galėsite pasirinkti naują Jums tinkamą laiką.

Kaip atšaukti rezervaciją?

Atlikus rezervaciją, gausite patvirtinimo laišką, kuriame rasite detalią informaciją apie vizitą, kuriame taip pat, rasite nuorodą į rezervacijos atšaukimą.

Ką daryti, jei rezervacijos paslauga nebuvo atlikta?

Nedelsiant susisiekite su mumis hello@bookin.lt su detalia informacija apie paslaugos teikėja bei vizito laiką.